MOVit Energy probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterie 90 kapslí

Doporučená nabídka Sportega.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 273 423 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 033 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 57 188 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek68 Kč95 % • 652 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč97 % • 108 678 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 999 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 1 299 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 981 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 805 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 3 299 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 106 868 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 40 139 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 1 772 recenzíDalší informace

• Dobre trávení jídla, méně plynatosti
    • Méně únavy a vycerpani
    • Lepší pocit, dobrá nálada a zvýšení imunity
    • Neprekrocit teplotu uskladnění

Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií ma moderni design s 90 kapelami. Toto velké balení mě vyhovuje. Užívám 1 kapsli denně během jídla. Zlepšilo se mi trávení jídla, snížila plynatost a pocit nafouknuti. Přidány vitamín C mi naopak zvyšuje imunitu. Jsem ted méně unaveny a celkově se cítím lépe. Probiotika Movit Energy jsou prostě super na každý den, cestování, lepsi traveni, snížení únavy, zlepseni imunity a pro lepší pocit.

• plastová lahvička
    • vitamín C
    • zlepšení psychiky
    • množství živých bakterií
    • úprava stolice
    • ústup nadýmání
    • vysypání kapsle do jídla nebo pití
    • obtížné polykání

Doplněk stravy Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií 90 kapslí bych doporučila jako skvělý pomocník zdraví. Po 14 dnech pravidelného užívání pocituji lepší zažívání, psychiku i obranyschopnost. Také se mi zlepšila kvalita pleti. Užívání jednu kapsli 1-2 x denně je jednoduché. Kapsle se však hůře polyká. Kladně hodnotím možnost vysypání kapsle do jídla nebo pití.

• Baleni
    • Slozeni
    • Ucinek
    • Nepozoruji zadny
    • Mozna trochu vetsi kapsle ale ja s tim nemam problem

Forma kapsli mi vyhovuje, v baleni je jich dostatecne velky pocet a ocenuji i pridany vitamin C. Pomaha mi se. Zazivanim a celkovo se pri pravidelnim uzivanincitim lepe. Zacal je uzivat i pritel takze za me super:) nasla jsem probiotika u kterych opravdu vidim ucinek.

Forma produktu
kapsle
Probiotika a laktobacily
100 g

Laktobacily a další probiotika jsou živé mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují ve střevech. Mají řadu důležitých funkcí, jež udržují rovnováhu střevní mikroflóry, zabraňují přemnožení škodlivých bakterií, pomáhají při trávení potravy. Jsou tedy důležitou součástí imunitního a trávicího systému. Jejich nedostatek a nerovnováha se projevuje zhoršeným trávením, nadýmáním, průjmy nebo naopak zácpou. Přípravek obsahuje komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Doporučené dávkování 1 kapsle 1-2× denně při jídle.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Aktivní látky 2 kapsle

Komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií 20×109

Vitamín C 40,0 mg (50 % RHP)

RHP - Referenční hodnota příjmu

Složení

Plnidlo (maltodextrin), kapsle (stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa), komplex 6 kmenů vitálních mikroorganismů (Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum), L-askorbová kyselina.

Informace

Doplněk stravy.

Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Není určeno pro děti do 3 let.

Ukládejte mimo dosah dětí!

Pro optimální stabilitu ukládejte přípravek na chladném a suchém místě, nejlépe v chladničce.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek68 Kč95 % • 652 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 404 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

• Velké balení 90 kapsli

• Slozeni
    • Ucinek
    • Nepozoruji zadny
    • Mozna trochu vetsi kapsle ale ja s tim nemam problem

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Velké balení 90 kapslí
    • S vitamímem C
    • Fungují

Probiotika obsahují 90 kapslí, ideální pro dlouhodobé užívání. Bralaj jsem 1-2 kapsle při jídle. Po pár dnech jsem cítila, že nemám již tak nafouklé břicho a střeva více pracují. Brala jsem před dovolenou asi týden, béhem i po. I tak jsem se nevyhla zažívacím problémům, ale jen cca 1 den a poté nevolnosti. Po návratu zpátky beru stále a byla jsem hned v pořádku i bez léků. Budi pokračovat v užívání i dál pro podporu imunity.

• Lehké užívání
    • Účinek
    • Dostupnost
    • Žádné

Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakteii funguji a můžu jen doporučit. Trpím zažívacími problémy jako je zácpa a nafouklé břicho, a mam teď konečně klid. Kapsle se daji snadno spolknout. Dobrý poměr cena/vykon. Kapsle jsou veganské a podpoří vaši imunitu.

• veganské
    • složení
    • podpora imunity
    • zlepšení trávení
    • Velká lahev s malým obsahem

Doplněk stravy Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií jsou kvalitní veganská probiotika, která jsou díky svému složení vhodná i pro lidi s alergií na bílkovinu kravského mléka. Obsahují i vitamín C pro posílení imunity a zlepšení trávení. Mají vysoký počet probiotických kultur. Při používání se zlepšuje kromě imunity i střevní mikrosféra - doporučuji.

• účinnost
    • složení
    • snadné užívání

Doplněk stravy Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií 90 kapslí je báječný produkt plný prospěšných látek, které mají blahodárný vliv na celý organismus. Kapsle se velice snadno polykají. Účinky přípravku jsou znát velice brzo. Zlepšila se mi imunita i pleť. Výrobek mi dal do pořádku trávicí problémy a vyprazdňování. Jsem s ním velice spokojena.

• Účinnost

Tyto probiotika od Movit jsem vyzkoušela nedávno. Jsem ráda, jelikož často trpím na průjmy a nadýmání. Po delším užívání probiotika zabraly a moje problémy zmizely. Mají skvělou formu vstřebatelnosti, užívání v kapslích mi vyhovuje. Doporučuji i lidem, kteří užívají antibiotika aby podpořili svou střevní mikroflóru.